HAKKIMDA

Ben Mehmet Sami AKBAŞ, 01.07.1989’da İSTANBUL’da doğdum. Eğer hayata dair bir başarım varsa bunu 90’larda çocuk olmaya bağlıyorum.

Her çocuk gibi Bilgisayarla ilk olarak İnternet Cafe’de tanıştım. Oyun onayarak vakit geçirmek sıkınca bilgisayarın ne olduğuna merak sardım donanım olarak araştırdım araştırdım ve her gün yeni bir parçasını yeni bir aygıtını öğrenince keyif aldım.

Bir merak ile web tasarım işine merak saldım , bir site nasıl yapılır,bir sitede neler olmalıdır önce bunları öğrenmeye başladım sonra çok merak ettiğim web tasarım nasıl yapılır bir site nasıl yapılır bunun için inanın bana abartmıyorum sabahlara kadar uyumayıp sabahta işe gittiğimi bilirim çünkü yaptığım bir işi yarım bırakmayı sevmem herne iş olursa olsun , her neyse bir şekilde internet’ten araştıra araştıra Web sitelerinin nasıl yapıldığını öğrendim ve kendim için site yaptım ilk web sitem olduğu için ve benimde fazla bilgim olmadığı için olsa gerek ve bu konuda kimseden yardımda almamıştım  başka bir site kurdum onuda kapattım bir süre sonra Joomla ve Datalife Engine gibi içerik yönetim sistemlerini kullandım  son olarak bu siteyi kurdum  Tabi bu siteleri neden yaptım öncelikli amacım kendimi geliştirmekti ve insanlar için faydalı bilgiler paylaşmak insanlar için faydalı olmak istiyordum sonunda Allah’a Şükürler Olsun ki bu siteyi kurdum ve insanlar için faydalı paylaşımlar yapıyorum her zaman olmasa da arada sırada güncel konularda kendi düşüncelerimi paylaşıyorum.

Turkısh Grand Services de Bag.Hiz.Memuru olarak çalışmaktayım. Şimdilerde boş zamanlarım da freelancer olarak isteyenlere Kurumsal ve Kişisel olarak site açarak hizmet vermekteyim.

Burada yeni şeyler paylaşmayı, insanların faydalanabileceği konuları sunmayı üstüne hem kendimi programlama konusunda hem de blog yazma konusunda geliştirmeyi hedefliyorum.

Normalde mülayim bir yapısı vardır gayet sakin ve aşırı soğuk kanlı. Huyundan mıdır suyundan mıdır bilinmez ama bazen bu aşırı soğuk kanlılığı başına bela niteliğinde büyük sorunlar teşkil etmektedir ama o buna alışmıştır

Kolay kolay sinirlenmez ama sinirlendiğinde de gözü hiçbir şey görmez.Haksızlığa asla ama asla gelemez. Haksızlığa uğradığını düşündüğü an elinden geleni ardına koymaz.

HOBİLERİM

Müzik dinlemeyi çok severim, daha çok özgün müzik ve 90 yılların Türkçe ve yabancı müzikleri’ni seviyorum izldiğim birkaç tane dizi vardır bunun dışında pek tv izlemem sadece haberleri izlerim ve denk gelirse Belgesel izlerim , Aksiyon filmleri çok seviyorum, her zaman olmasa da  arada sırada yürüyüş yaparım. Yüzmeyi çok severim,Web sitemle ilgilenmekten insanlar için faydalı olacağını düşündüğüm paylaşımları yapmaktan ayrı bir keyif alırım. 

PAYLAŞ :