İnternet & Sosyal Medya

Instagram’a yüz filtreleme özelliği geldi

Merhaba arkadaşlar Instagram yeni güncellemesi olan yüz filtreleme özelliğini tartışalım. Bana göre artık Instagram kendi bir şeyler geliştirmek yerine Snap’ ten özellikleri kopyalıyor. Geçen ay Snap’ın değer kaybettiğini okumuştum neden acaba ?

iNSTAGRAM

Instagram resim platformu olarak en çok kullandığımız sosyal medya aracı  bana göre en iyisi ama her ay bir güncelleme getiriyor. Bu güncellemeleri sürekli Snap’ten alması ayrı bir ironi senin hiç Ar-Ge çalışman yok mu ?

Yakında Snap diye bir şey kalmayacak bir çok farklı konuda insanlar Instagram’a yönelmiş durumda her ay Snap’ten bir özellik alıyor. Kendi de biraz araştırma ve geliştirme sağlasa Karşısında Sosyal Medya’da rakip bulamayacak. Bende Instagram ile tanıştıktan sonra Snap hiç kullanmadım.

Neyse Habere geçelim haberde diyor ki;  

Instagram, Snapchat’te bulunan yüz filtreleri ile şapka, hayvan burunları gibi birçok filtreyi kendi platformuna ekledi.

8 TANE YÜZ FİLTRESİNİ KULLANIMA SUNDU

Toplamda 8 adet yüz filtresini kullanıma sunan Instagram’ın bu filtrelerini telefonunuzun ön veya arka kamerasıyla kullanabiliyorsunuz.

VİDEO, FOTOĞRAF VE BOOMERANG DA KULLANILABİLİYOR

Filtreler, video, fotoğraf veya Boomerang ile kullanılabiliyor. Filtre özelliğine Hikayeler kısmında bulunan Canlı, Normal, Boomerang ve Eller Serbest seçeneklerinin yanında bulunan filtre butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap