Müzik

Gökhan Özen En iyi Şarkıları

 


Sizlere Gökhan Özen şarkılarını derleyip topladım. Sizlerin de hoşuna gideceği bu liste, eski ve yeni albümlerinden oluşmaktadır. Listede sizlerin de eksik olduğunu düşündüğünüz parçaları yorum kısmına yazın ekleyelim.

Gökhan Özen Kimdir ?

Gökhan Özen

Gökhan Özen’in tam adı, Ahmet Gökhan Özen’dir. 29 Kasım 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 1985 yılında eğitim hayatına başladı. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi TED. Ankara Koleji’nde tamamladı. Diğer yandan 1986 ile 1988 yılları arasında Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosu’nda yer aldı. Burada müzik eğitimi aldı. 1988 yılından başlayarak TRT Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu’nda 1993 yılına kadar değer verdiği hocaların eğitiminde şarkılar söyledi. 1996 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat Bölümü’nü kazanan Özen, 1996 yılında İstanbul’a taşındı.

Gökhan Özen’in Kariyeri

1997 yılında İstanbul’da Radyo Tatlıses’te ilk programına çıktı. 1988 yılında ise Akademi İstanbul’da gitar eğitimi almaya ve kendini geliştirmeye başladı. 2000 yılı ise Gökhan Özen’in ilk albümünü çıkardığı yıl oldu. ‘Özelsin’ adını vediği albümünden ‘Üşüyorum’ adlı şarkısına klip çekti. 2001 yılında ise herkesin diline dolanan ‘Aramazsan Arama’ şarkısına klip çekti.

14 Şubat 2004 Sevgililer Günü’ne özel olarak ‘Her Şeyde Biraz Sen Varsın’ adlı hatıra cd.sini çıkardı. Giderek belli bir üne kavuşan Özen, daha birçok albüme imza attı.

2011 yılında ise dizi sektörüne adım attı. Kendi kurduğu ‘Han Medya’ yapımı ile ‘Yıldız Masalı’ adındaki televizyon dizisinde rol aldı. Üstelik dizinin müzikleri de kendisine aitti.

1. Gökhan Özen – Korkak


2. Gökhan Özen – Ne Farkeder


3. Gökhan Özen – Dayanamam


4. Gökhan Özen – Sana Yine Muhtacım


5. Gökhan Özen – Herşey de Biraz Sen Varsın.


6. Gökhan Özen – Duman Gözlüm


7. Gökhan Özen – Dön Çarem


8. Gökhan Özen- Budala


9. Gökhan Özen – Bize Aşk Lazım


10. Gökhan Özen – Birtanesisin


11. Gökhan Özen – İki Yeni Yabancı


12. Gökhan Özen – İnkar Etme


13. Gökhan Özen – Kınalım


14. Gökhan Özen – Öldürür Sevdan


15. Gökhan Özen – Yüreğimlerden Uzaklarda


PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap