Sinema & Dizi

Kolonya Cumhuriyeti

Bkm ekibinden güzel bir film daha geliyor. Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Mahir İpek’in olduğu Kolonya Cumhuriyeti Filmi güzel ve eğlenceli olacağını yayınladığı fragmanla anlamış olduk. Fragman da eğlenceli diyalogların geçtiği film bizleri izletmeye ikna etti. 21 Nisan tarihin de sinemada yerimizi almış olacağız. Ben zaten Bkm yayınladığı filmler hoşuma gidiyor beğeniyorum. Filmin çok güzel eğlenceli konusu var. Bu film de Çağlar Çorumlu ustalığını sergilemiş kendisi komedi konusun da bana göre çok iyi tabi Mahir İpek’i ve Büşra Pekin’i de seviyoruz. Güldür güldür programından takip ettiğimiz Çağlar Çorumlu ve Mahir İpek yetenekleriyle bir hayli güldürüyordu. 

Küçük bir kasabanın belediye başkanlığını, olmayacak vaatler sayesinde kazanan Peker Mengen (Çağlar Çorumlu) için icraat zamanı gelmiştir. İlk iş, söz verdiği üzere başbakanı oraya getirmek üzere harekete geçer. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni sırasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke haline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Peker, eşi Mualla (Büşra Pekin) ve danışmanlarıyla birlikte Amerika’yla baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır.

Kolonya Cumhuriyeti

PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap