Sinema & Dizi

Transformers 5

Transformers serisi, ikinci filmden (ilk film üç Oscar’a aday gösterilmişti) itibaren sıkça eleştirilse de; izleyiciler bu eleştirileri pek de ciddiye almadı. Oscar adaylı oyuncu Mark Wahlberg’in baş rolü üstlendiği yapımda; Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Jerod Carmicheal, Liam Garrigan gibi önemli oyuncular da yer alacak. Filmin ilk resmi Teaser’ı paylaşıldı ve bazı oyuncuların rol isimleri gün yüzüne çıktı.

Filminin konusu bu sefer Kral Arthur’un kılıcı dönemine ve Nazi dönemine dayanıyor. Yıllar sonra Edmund Burton (Anthony Hopkins) Transformerların neden Dünya’ya geldiğini açıklıyor. Cade Yeager (Mark Wahlberg), TRF (Transformers Reaction Force – Transformers Reaksiyon Kuvveti) adlı paralı asker ordusuna teslim olmaktadır. Izabella ailesini Şikago’da kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Fakat, yanında bir tek Sqweeks adlı robot ile anlaşır. Sqweeks ise sadece “Chihuahua” diyebiliyor. Megatron bu sefer dünyayı yok etmek değil, dünyayı hükmetmek istiyor. Bu yüzden Lennox (Josh Duhamel) ile anlaşma yapacak. Ancak Lennox ile Cade kesiştiğinde, dünyayı bekleyen bir tehlike ile yüzleşecek.

Gösterime giriş tarihi: 23 Haziran 2017


Transformers 5

PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Büşra AKBAŞ

Merhaba Arkadaşlar ben Büşra. Bir nevi "Şiirle Demlenenler"
Çay ve İstanbul aşığı, Çay'ın buğusunda şiir ıslatır yüreklere dem vururum.
Ben deniz Şiirle demlenenler efendim. Naçizane yazar çizerim, Dilinizde Şiiriniz, Yüzünüzde Gülücükleriniz, Kapınızdan Mutluluklar Eksik Olmasın İnşallah.
ÇAY’la kalın...

Yorum Yap