Sinema & Dizi

Türk Malı Dizisi Geri Dönüyor

Türk Malı Dizisi Efsane Kadro ile Geri Dönüyor 

Bir zamana damgasını vurmuş eğlenceli olan ”Türk Malı” dizisi ekranlara geri dönüyor. Usta oyuncu Şafak Sezer‘in başrol oynadığı dizinin geçtiğimiz günlerde fragmanları yayınlanmıştı. Şimdi herkes heyecanla bu dizinin yayınlanacağı tarihi ve hangi kanalda olacağını merak ediyor.

Bir dönem ekranlarda yayınlanan Türk Malı komik ve eğlence dolu sahneleriyle gönüllerde taht kurmuştu.

Belki yıllar geçti ama o efsane dizi akıllara kazındı. Şimdi usta oyuncalar ile Türk Malı dizisi tekrar başlıyor.Oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Binnur Kaya, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, İlke Korkmaz ve Buse Narcı rol alıyor.

İlk kez 2010 yılında ekranlarla buluşan Türk Malı, yıllar sonra yeniden izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Şafak Sezer’in canlandırdığı Erman Kuzu’nun başına gelen olayları komik bir şekilde ele alacak olan Türk Malı’nın çekimleri 8 Mayıs’ta başladı. Yaz aylarında seyirciyi kahkahaya boğmaya hazırlanan Türk Malı çok yakında ekranlarda olacak. Dizi Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Evet zamanın da Erman Kuzu yani meşhur Kuzular geri geliyor. Erman Kuzu’nun başından geçen komik olayları anlatan efsane diziyi tekrar ekranlarda görmek çok güzel kadrosu değişse bile güzel bir kadroya sahip olan bu dizi bizleri tekrar güldüreceği kesin gibi gözüküyor.

Dizinin yayınlanan Fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz… 

TÜRK MALI DİZİSİ OYUNCU KADROSU 2017

PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap