Teknoloji

Asus Zenfone 3’ün çıkış tarihi belli oldu

asd_9590Asus’un Facebook kanalı üzerinden yapılan açıklamaya göre Zenfone 3 çıkış tarihi Türkiye’de 1 Aralık 2016 olarak tayin edildi.

1 ARALIK’TA SATIŞLAR BAŞLIYOR

İşte beklenen açıklama nihayet geldi. Asus Türkiye’nin resmi Facebook hesabından yapılan açıklamada, Zenfone 3’ün Türkiye’de 1 Aralık itibarıyla resmen satışa çıkacağı duyuruldu.

HENÜZ FİYATI BELLİ DEĞİL

Asus Zenfone 3’ün uzun zamandır Türkiye’de bekleniyordu. Birkaç gün içerisinde Türk kullanıcıları Zenfone 3’e sahip olabilecek. Ürünün fiyatı henüz belli olmasa da 1300 TL civarında bir fiyata satılacağını ön görüyoruz.

asüs z 3 mdelleri

FARKLI RENK SEÇENEĞİ

Zenfone 3 5.5” modelinin 4 GB RAM ve 32 GB depolama birimiyle satışta olacağı yönünde. Lansmandan kısa süre sonra satışa sunulacak model farklı renk seçenekleri ile ülkemize giriş yapacak. Koyu mavi, altın ve beyaz dahil olmak üzere farklı renk seçenekleri satışa sunulacak.

PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap