Wordpress

En iyi 15 WordPress tam sayfa temaları

Tam ekran WordPress temaları kısaca, tam ekran genişliğini ve yüksekliğini arka plan görüntüleri veya videolarla dolduran temalardır. Fotoğraflar, videolar veya içerik, izleyicilerin daha fazla cazibe kazanması için yaratıcı bir şekilde küçük bir stilde görüntülenir. Temalar portföy sahipleri için vitrin için mükemmeldir. Tam ekran WordPress temalarında, menüler çoğunlukla en üste yerleştirilir ancak sayfanın sağında veya solunda bulabilirsiniz. Ayrıca tam ekran temaları güzel geçiş efektlerine ve farklı galeri stillerine sahip olabilir. Aşağıda birbirinden güzel 15 tane tam sayfa WordPress temasını sizler için buldum ve ekledim.

Aviara

Aviara, WPML Çok dilli entegrasyonla Duyarlı bir WordPress teması. Çapraz tarayıcı uyumludur, mobil hazır; böylece akıllı telefonlarda, tabletlerde ve dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstü ekranlarda harika görünecektir. Aviara google fontları kullanır, böylece web sitenizin tipografisi tam olarak istediğiniz gibi görünür. İnanılmaz Layerslider’ın en son sürümü olan 15 $ tutarındaki çeşitli ana sayfa seçenekleriyle birlikte gelir.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Citrus

Narenciye, duyarlı bir sayfa paralaks WordPress teması güçlü sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Gerçekten çok amaçlı bir tema, böylece kişisel web sitenizi oluşturabilir veya kolayca bir fotoğrafçı, ürün tanıtım, web tasarım ajansı, seyahat, gece kulübü, müzik, kâr amacı gütmeyen kuruluş web sitesi haline dönüştürebilirsiniz.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Portola

Portola WordPress, Tek sayfalı ve tam teşekküllü temanın çok amaçlı bir uygulamaya sahip bir karışımıdır; Reklam ajansı, reklamcılık, pazarlama, fotoğrafçılık, moda, eğlence vb. Portola, Twitter Bootstrap çerçevesine dayalı olarak tamamen duyarlı. Portola, stheme stillerinin birçok yönünü kolayca değiştirebilmek için bir CANLI özelleştirici içerir. Ayrıca bir görsel shortcode jeneratör de dahildir. Bir tıklama ile birçok kısa kod kullanılabilir. Portola neredeyse sınırsız özelleştirme olanaklarıyla çok özelleştirmek kolaydır.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Matte

Matte, işletmeler için Duyarlı WordPress temasıdır. Çapraz tarayıcı uyumludur, mobil hazır; böylece akıllı telefonlarda, tabletlerde ve dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstü ekranlarda harika görünecektir. Matte google yazı tiplerini kullanır; böylece web sitenizin tipografisi tam olarak istediğiniz gibi görünür. İnanılmaz Layerslider ve Devrilmeler kaydırıcısı gibi çeşitli ana sayfa seçenekleri ile birlikte gelir.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Bellezza

Bellezza, işletmeler ve yaratıcı profesyoneller için bir WordPress temasıdır. Tamamen bir HTML 5 Geçerli temadır, birçok özellik ile birlikte gelir ve birkaç ana sayfa seçeneği vardır.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


360 

360 °, panoramik bir düzeni, iç mekanların çoğunda tema satın alma isteğinizi sallayacak seçenekler ve özellikler ile bütünleştiren gerçekten benzersiz bir temadır. 360 ° ‘nin hedefi büyük, cesur görüntüler sunmaktı, aynı zamanda geleneksel bloglama düzenlerini, portföylerini ve sayfa şablonlarını korumaktı. 360 ° kullanıcı tam kontrol isteyen kuyumcu, kendi mağaza vitrin isteyen yerel iş sanatçı veya fotoğrafçı kadar fotoğraf ve görüntüleri vitrin, sergilemek, oluşturmak verir tamamen duyarlı, tam kick-ass tema Cesur izlenimler yaratmak ya da işlerini gezmek isteyen küçük anne ve pop restoran. Seçenekler neredeyse sınırsızdır.
 İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

Cadenza

Cadenza, yaratıcı profesyoneller veya işletmeler için bir WordPress temasıdır. Tamamen bir HTML 5 Geçerli temadır, birçok özellik ile birlikte gelir ve birkaç ana sayfa seçeneği vardır.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Master Creator

Master WordPress teması çok işlevli bir WordPress teması. Web siteniz için geniş, aydınlık ve modern dizayn. Master WordPress teması, yüksek çözünürlüklü grafiklere hazır herhangi bir mobil cihaz ve retina ekranında harika görünen, tamamen duyarlı bir çerçeveye sahiptir. Web tasarım projeleriniz için profesyonel WordPress teması arıyorsanız, Master sizin için ideal!

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

California

Herhangi bir HTML’yi veya kodlamayı bilmeden, çalışmalarınızı gösterin ve Kaliforniya Teması ile güzel portföyler oluşturun.
California Tema, güçlü vaka incelemeleri ve güzel hazırlanmış markalı proje sayfaları tasarlayarak portföyünüzün hazırlanmasının yeni bir yoludur.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Doux

Doux, One Page web siteleri için yeni bir sayfa WordPress teması arayan yaratıcılar ve serbest çalışanlar için özel olarak tasarlanmış yeni, duyarlı, modern, zarif ve yaratıcı bir Sayfa WordPress temasıdır. Son derece esnek, zengin özelliklere sahip, kolayca özelleştirilebilir, iyi belgelendirilmiş ve tüm kurumsal, ajans, serbest çalışanlar veya küçük işletme web siteleri için mükemmel olacaktır.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

NOAH

NOAH, zorlu dijital oyun alanının cesur bir girişidir. Esprili animasyonlar vasıtasıyla ivme kazandıran ve yolculuğunuz için güzel bir tanıtım yapan bir fotoğraf WordPress teması.

Görsel çabalarınızın bir günlüğünü tutmak isteyen manzaralar, insanlar, yemekler, düğünler veya videolar çekmeye ya da dünyaya kendiniz ve onlara neler yapabileceğiniz konusunda bilgi verebilirsiniz – NOAH yolculuk için burada!
Fotoğraflarınızın statik olmadığını biliyorsunuz. Hayatta, hikayeler ve gizemlerle doludurlar. Noah, tüm tecrübeyi sıradan ve tanıdık olanın ötesine geçen bir deneyde yer alan büyüleyici bir yolculuğa kavrar ve tamamlar.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

Alvar

Alvar minimalizm ve modernizmin mükemmel kombinasyonudur. Güzel eserlerinizi ve kimliğinizi sergilemek için kullanabileceğiniz, bir-bir-tür portföy teması.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


London

London teması tam sayfa mağazalarınıza ve işlerinizi ön plana çıkartmak için güzel temadır.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


Mokar

Modern ve benzersiz tarzın yanı sıra Mokar’ın temiz ve sezgisel tasarımı sizi şaşırtacak ve çekecektir. Görsel besteci, Slider Devrimi, Görsel Besteciler için Ultimate eklentileri, Woocommerce … gibi güzel iç web sayfaları ve en popüler eklentileri entegrasyonu ile gururla sunmakta olan 09 güzel web sayfaları, harika bir web sitenizin olması gereken ilk nokta.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

Mephoto

Me-Photo – temiz, güzel, WordPress Theme, Fotoğraf Portföyü, Kişisel Web Sitesi, Portföy Web Sitesi ve daha pek çok şey için kullanılabilir. Me-Photo, iyi organize edilmiş 6 farklı Ana Sayfadan oluşmaktadır. Aşkla yapılmış, doğadan esin kaynağı olan Me-Photo, daha fazla ziyaretçi ve potansiyel müşteriyi yakalamanıza yardımcı olacaktır. Şablon içeriği, Önyükleme Sistemi üzerine kuruludur.

İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR


 

PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap