Wordpress

Ücretsiz WordPress Haber Teması – Snapwire

 

WordPress haber teması denince akla gelen ilk tema yapımcılarından olan Gabfire Themes, Snapwire wp haber temasını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Profesyonel bir haber sitesi , futbol takımı sitesi , taraftar platformu , ilçe ya da dernek haber sitesi gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz bu tema manşet bölümü , reklam alanları , bileşenleri ve özellikleri ile profesyonel bir portalın iskeletini oluşturmaya yetecek yeteneğe sahiptir. Temada 3 faklı renk opsiyonu bulunmaktadır.

Bu temaya hava durumu eklentisi , wordpress nöbetçi eczaneler eklentisi , süper lig puan durumu gibi bir çok yan kaynak eklenerek harika projeler ortaya çıkarabilirisiniz.

Tema Kurulumu

  • Standart tek hamleli kurulum yapılmaktadır. Tema klasörüne dosyanızı gönderin ve yönetim panelinden etkinleştirin.

Tema Kullanımı

  • Temanızı etkinleştirdiğinizde panelinize “Theme Options” bölümü eklenecektir. Ana sayfa tema kategorileri, reklam alanları , google analytics bölümü ve diğer özelliklere bu alandan müdahale edeceksiniz.
PAYLAŞ :

Yazar Hakkında

Mehmet Sami AKBAŞ

Merhaba Ben Mehmet Sami Hoşgeldiniz Teknoloji ve İnternet meraklısıyım Bloğumda her konudan yazı bulabilirsiniz. Aklıma takılan merak ettiğim ne varsa sizinle paylaşmaya çalışıyorum Haydi durma sende bir göz at bilmediklerin vardır...

Yorum Yap